این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

حسابداری، یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجمع عمومی سازمان مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.
مسائل و مشکلات مالی موسسات و شرکت‌ها به جهت رکود اقتصادی موجود موجب شده تا حسابداران وضعیت شغلی بهتری نسبت به سایر فارغ‌التحصیلان داشته باشند. همین مسئله باعث شده تا رشته حسابداری یکی از پر متقاضی ترین رشته های در بازار کار باشد .
فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است و از پایین‌ترین سطح تا بالاترین سطح را در بر می‌گیرد. با توجه به اهمیت این رشته و کاربرد آن در بازار کار، آموزشگاه آذین حساب آپادانا درصدد برگزاری دوره حسابداری ویژه بازار کار برآمده است. محور آموزشی این دوره، تعاملی، دانش محور و استدلالی بوده که فراگیران را آماده‌ی ورود به بازار کار خواهد کرد.

یکی از نیازهای به حق آموزشی در رشته‎هایی مانند حسابداری، یادگیری مطالب در محیطی شبیه‎سازی‎شده است که درجۀ تطبیق بالایی با محیط واقعی داشته باشد. به گونه‎ای که فراگیر بعدها بتواند مطالب آموزشی را به راحتی در محیط‎های کاری اجرا نماید. به کسانی که قصد دارند فرآیند تهیه و تنظیم اطلاعات مالی را در چنین محیطی تجربه کنند این دوره را پیشنهاد می‎کنیم.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار ۱۰۰%عملی و کاربردی است .این دوره کارا و مفید برای افرادی که میخواهند در حرفه حسابداری وارد شوندبسیار سودمند می باشد. آموزش حسابداری ویژه اشتغال نام دیگر این دوره است و شامل کارگاه آموزش حسابداری عملی است که برای افراد جویای کارطراحی گردیده است.

دوره در یک نگاه

مدت 64 ساعت
پیش نیاز پیش نیاز ندارد
مدرک تاییدیه آموزشگاه آذین حساب
نحوه آموزش تئوری وعملی

سرفصل دروس

حسابداری ویژه بازار کار

1- حسابداری مالی خدماتی 

2- حسابداری مالی بازرگانی

3- حسابداری حقوق و دستمزد

4- چرخه حسابداری شرکتهای بازرگانی (حسابداری با متدکارگاهی با نرم افزار پارسیان، آشنایی اکسل در حسابداری)

5-آموزش نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

6-آموزش نرم افزارامور مالیاتی

7-آموزش نحوه تحریر دفاترقانونی و موارد رد دفاتر

پیش ثبت نام و برنامه زمانی دوره

فرم ثبت نام