این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش اظهارنامه مالیاتی صرفاً برای یادگیری نحوه پر کردن جداول اظهارنامه مالیاتی و یا ارزش افزوده نیست، بلکه یک دوره ارزشمند حاوی اطلاعات مربوط به اجرای تکالیف مالیاتی، ثبت‌های مالی مربوطه و آشنایی با آخرین قوانین مالیاتی کشور می‌باشد که در هر نوع کسب و کاری برای شما کاربرد دارد و پاسخگوی تمامی مشکلات اساسی شما در زمینه مباحث مالیاتی خواهد بود.

این مهم طبعا شما را از سردرگمی در ادارات امور مالیاتی بابت سوالات و نحوه اجرای دستورالعمل ها نجات خواهد داد. ضرورت آموزش اظهارنامه مالیاتی برای حسابداران به خوبی قابل درک می‌باشد چون در صورت عدم اطلاع از موارد مالیاتی هر چه قدر هم که اطلاعات حسابداری داشته باشید بازهم به عنوان یک حسابدار مبتدی در رزومه کاری خود معرفی خواهید شد و شانس استخدام شما را بسیار محدود خواهد کرد. 

اهمیت یادگیری آموزش حسابداری مالیاتی در حال حاضر کمتر از یادگیری حسابداری نیست، آموزش حسابداری بازار کار و آموزش حسابداری مالیاتی با توجه به گستردگی قوانین مالیاتی و جرائم کمر‌شکن عدم تسلیم به موقع اظهارنامه‌های مالیاتی و ارزش افزوده و نیز عدم بخشودگی جرائم کتمان درآمد مانند دو بال پرواز برای حسابداران محسوب می‌شود. با توجه به این مطلب کاملا مبرهن است که هر حسابداری برای شروع به فعالیت خود می‌بایست به نحوه تکمیل اظهارنامه‌ و ارسال صحیح و به‌موقع آن تسلط کافی داشته باشد.

شرکت در این دوره آموزشی به شما این امکان را می دهد تا از تجربیات مدیران مالی در زمینه تنظیم اظهارنامه ها و فرمهای مربوطه، ارسال اینترنتی و ثبهای مالی صحیح آن بهره مند شوید. مطالب بسیار زیادی در مورد قانونهای مالیاتی اعم از قوانین مالیات بر ارزش افزوده و مالیات‌های مستقیم، معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹، تحریر دفاتر و هر آنچه که یک حسابدار مالیاتی باید بداند در این دوره گنجانده شده است.

حسابدارانی که قصد دارند به طور مستقل اجرای گزارشات فصلی را یاد بگیرند و همچنین افرادی که قصد دارند این گزارشات را درسامانه اعلام کنند، با اجرای اصولی گزارشات فصلی در این دوره آشنا خواهند شد. همچنین مدیر و مالک شرکتهایی که میخواهند با یادگیری صحیح گزارشات فصلی، شخصاً در روند گزارشات خرید و فروش خود قرار بگیرند نیز می توانند از این دوره استفاده کنند.

شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره می‌توانند به‌راحتی تکالیف مالیات اصلی خود را به‌صورت اصولی اجرا کرده و ابهامی در دفاعیات مالیاتی نخواهند داشت.

دوره در یک نگاه

مدت 20 ساعت
پیش نیاز حسابداری پیشرفته
مدرک تاییدیه واحد آموزش آذین حساب
نحوه آموزش عملی

سرفصل دروس

آموزش تنظیم وارسال صورت های مالیاتی

1- آموزش تهیه‌ و ارسال صورت معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم

2- آموزش تهیه و ارسال لیست مالیات بر ارزش افزوده (VAT) به همراه ثبت های مالی

3- آموزش حسابداری تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی بصورت الکترونیکی

4- آموزش قدم به قدم تحریر دفاتر قانونی ( دفتر کل و روزنامه )

پیش ثبت نام و برنامه زمانی دوره

فرم ثبت نام