خدمات آموزشی

خدمات آموزشی

آموزش جامع حسابداری

کلید واژه ها:

ویژگی های سرویس :

  • آموزش حسابداری مقدماتی
  • آموزش حسابداری پیشرفته
  • آموزش حسابداری ویژه بازار کار
  • آموزش تنظیم و ارسال صورت های مالی

توضیحات بیشتر :

شرکت آذین حساب آپادانا از سال 1389 تاکنون باتوجه به نیاز جامعه حسابداری اقدام به برگزاری کلاس های آموزش عملی و کاربردی حسابداری نموده که در این زمینه  حدوداً 1000 نفر هنرجو و نیروی کار متخصص تربیت نموده است.

کلاس آموزش دوره هاي تئوري و عملي حسابداري این موسسه با انجام پروژه هاي واقعي صورت می پذیرد و همراه با آموزش نرم افزارهای حسابداری و همچنين دو نرم افزار سازماني اداره بيمه تامين اجتماعي و اداره امور مالياتي می باشد.

 

در همین راستا خدمات گروه آذین حساب آپادانا در زمینه آموزش به شرح ذیل می‌باشد:

 

- آموزش حسابداری مقدماتی: دوره حسابداری مقدماتی آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار فعالیت کنند. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با فن حسابداری ندارند از این جا باید شروع کنند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند نیز کارگشا است.

 

- آموزش حسابداری پیشرفته: این دوره گام دوم بعد از دوره حسابداری مقدماتی محسوب می‌­شود،  شما با داشتن مدرک دوره حسابداری مقدماتی گرچه بتوانید امور حسابداری حوزه سازمانی خود را انجام دهید اما داشتن برنامه بلندمدت برای ارتقای شغلی، این انگیزه را در شما ایجاد می­‌کند تا مطالب بیشتری را یاد گرفته و چالش­‌های بیشتری را در حوزه کاری خود حل کنید.  دوره حسابداری پیشرفته با ارائه سرفصل­‌های جامع­‌تر و متنوع­‌تر، شما را برای قبول مسئولیت­‌های بالاتر و بیشتر در مقام سرپرست حسابداری آماده می­‌کند.

 

- آموزش حسابداری ویژه بازار کار: یکی از نیازهای به حق آموزشی در رشتههایی مانند حسابداری، یادگیری مطالب در محیطی شبیهسازیشده است که درجۀ تطبیق بالایی با محیط واقعی داشته باشد. به گونهای که فراگیر بعدها بتواند مطالب آموزشی را به راحتی در محیطهای کاری اجرا نماید. به کسانی که قصد دارند فرآیند تهیه و تنظیم اطلاعات مالی را در چنین محیطی تجربه کنند این دوره را پیشنهاد میکنیم.

 

- آموزش تنظیم و ارسال صورت های مالی: آموزش اظهارنامه مالیاتی صرفاً برای یادگیری نحوه پر کردن جداول اظهارنامه مالیاتی و یا ارزش افزوده نیست، بلکه یک دوره ارزشمند حاوی اطلاعات مربوط به اجرای تکالیف مالیاتی، ثبت‌های مالی مربوطه و آشنایی با آخرین قوانین مالیاتی کشور می‌باشد که در هر نوع کسب و کاری برای شما کاربرد دارد و پاسخگوی تمامی مشکلات اساسی شما در زمینه مباحث مالیاتی خواهد بود.